Лекційна програма Odesa Mini Maker Faire 2018

 

Лекційна програма Odesa Mini Maker Faire 2018 познайомить вас з самими різноманітними питаннями. Поговоримо про краудфандинг, космос та fab labи – саме ті теми, які мають турбувати всіх мейкерів в світі)

13:00 – Віктор Єгоров з темою “Fab Lab як феномен та його роль в розвитку промисловості країн в яких вони базуються.”

Віктор представляє FabLab MIRONAFT – один з кріпніших fab lab-ів в нашій країні. Він добре знає реалії створення простору для творення, тож точно треба знайти 30 хвилин, щоб послухати його, бо діло говоритеме.

 

13:30 – Василь Тимощук підійма тему “Покращення через автоматизацiю”. Василь представляє Craft Lab

Він буде розповідати про позитивні моменті автоматизіції підприємств та великих компаній. Поділиться власним досвідом та прикладами того, як це пряцює в Україні. Переглянути декілька підготовлених відеороликів локальних підприємств та наживо побачити приклади автоматизованих ліній.”

 

14:00 – Маша Яроцька прийде з темою “Людина за бортом: історія підкорення космосу”.

Маша представник клубу Белка&Стрелка, кий буде мати на Odesa Mini Maker Faire стаціонарний стенд.

Клуб працює для дітей і з дітьми, але навіть дорослим слід запитати себе, чи достаньо вони знають про історію взаємjдії людини і космосу.

 

14:30 – Надія Карплюк, агентка краудфандингової платформи “Спільнокошт“, бізнес-тренер з розвитку підприємництва, тренер з розвитку креативного мислення, магістр економіки та психології.

Надія розповість про “Краудфандинг – як альтернативне джерело фінансування проектів”. Ця лекція потрібна всім і кожному, хто хоче вийти за рамки свого хоббі, та зробити повноцынний продукт/налагодити сервіс.

Краудфандинг може стати самою першою сходинкою на шляху до вашого бізнесу, а може просто допомогти зробити один вартий проект і привернути увагу до важливого для вас питання. Надія, розкаже як.