Генеральний спонсор Odesa Maker Faire

 

Бути  мейкером може кожен. Але більше шансів бути класним мейкером, коли в тебе класний інструмент. Ми щасливі представити вам нашого генерального спонсора Bosch, компанію, без якої неможливо представити мейкерів. Одне з досягнень Bosch в тому, що компанія пропонує якісні інструменти не лише для професіоналів, а для кожного.
З Bosch будь-який DIY стає простіше. Ви отримуєте за доволення від роботи та класний результат.
На Odesa Maker Faire в зоні Bosch ви зможете власноруч спробувати десятки найкращих в своєму класі інструментів. Майстеркласи з мультитулами, дрелями, клеєвими ручками, дрелями, паяльними станціями, електролобзіками. А головне те, що абсолютно все ви зможете повторити у себе вдома.

 

Одеська Національна Академія Харчових Технологій

Цього року нашим локальним партнером в Одесі стала ОНАХТ і їх дослідницька лабораторія Mechatronics ROBOT Laboratory. ОНАХТ  прийме у себе в затишному дворі Odesa Mini Maker Faire та стане учасником ярмарку.

Команда фестивалю вдячна за запрошення та можливість працювати з одним з найактивніших освтініх закладів країни та одним з найбільших fab lab в Европі. З нетерпінням чекаємо на спільну роботу та свято мекйерів 7 липня!

 

Будівельна компанія “БУДОВА”

БУДОВА” – будівельна компанія з бездоганною репутацією, яка за 28 років роботи створила понад 50 об’єктів, серед яких є соціально вагомі та культурні споруди.


Компанія “БУДОВА” зберігає найкращі традиції будівництва та використовує іноваційні технології, має власне виробництво сучасних тепло-звукоізоляційних матеріалів та фасадних рішень та співпрацює з найкращими компаніями у 12 країнах світу, щоб створювати найсучасніше та максимально ефективне житло.

Відеостудія “SkyCap”

Важливий локальний партнер – це продакшен студія відео. Винятково важливо для нас те, що команда проекту працює на лезі прогресу і є не аби яким спеціалістом в справі мейкерства.
Відеостудія SkyCap використовує не тільки новітні підходи до створення візуального контенту, а й сучасні технології. Так на ярмарок цього року, команда компанії приїде з дронами, які дозволяють їм робити аерозйомку, зйомку над водою та в інших важких умовах. Раді вітати в мейкерській спільноті!

Типографія New Media

Компанія «New Media» — це цифрова друкарня повного циклу, яка спеціалізується на виготовленні картонної упаковки. Крім цього, команда проекту може створити будь-яку рекламну продукцію, то му що вони теж мейкери.
На фестивалі цей наш локальний партнер покаже і розкаже як працювати з інтерактивним банером. За це і любимо партнерів – за те, що до нас вони приходять з самим кращим!

Великий БУК

Особлива вдячність проектам стаціонарним, які працюють в Одесі весь час, і весь час беруть активну участь у життідітей. Раді вітати нашого партнера – простір для батьків і дітей, книгарню Великий БУК.

Знайти можливість провести час з малечею важко, а зробити це з користю, буває ще важче, та під “кроною” Великого Буку затишок знайдеться для всіх бажаючих.

Fly Me – Агенція сімейних подорожей

Наш партнер Fly Me допомогає одеситам подорожувати правильно. Ми дуже раді, що вони з нами цього року.

Перша агенція сімейних подорожей Fly Me – це туристичний простір для всієї родини. Ми надихнемо вас на подорож вже з першого кроку у наш офіс: підкажемо фільм, порадимо книгу, підберемо путівник, поділимося секретними місцями, де можна смачно поїсти і зробити незабутні фотографії.