Генеральний спонсор Odesa Maker Faire

 

Бути  мейкером може кожен. Але більше шансів бути класним мейкером, коли в тебе класний інструмент. Ми щасливі представити вам нашого генерального спонсора Bosch, компанію, без якої неможливо представити мейкерів. Одне з досягнень Bosch в тому, що компанія пропонує якісні інструменти не лише для професіоналів, а для кожного.
З Bosch будь-який DIY стає простіше. Ви отримуєте за доволення від роботи та класний результат.
На Odesa Maker Faire в зоні Bosch ви зможете власноруч спробувати десятки найкращих в своєму класі інструментів. Майстеркласи з мультитулами, дрелями, клеєвими ручками, дрелями, паяльними станціями, електролобзіками. А головне те, що абсолютно все ви зможете повторити у себе вдома.

Одеська Національна Академія Харчових Технологій

Цього року нашим локальним партнером в Одесі стала ОНАХТ і їх дослідницька лабораторія Mechatronics ROBOT Laboratory. ОНАХТ  прийме у себе в затишному дворі Odesa Mini Maker Faire та стане учасником ярмарку.

Команда фестивалю вдячна за запрошення та можливість працювати з одним з найактивніших освтініх закладів країни та одним з найбільших fab lab в Европі. З нетерпінням чекаємо на спільну роботу та свято мекйерів 7 липня!